Доступність посилання

14 Грудень 2017, Київ 15:16

Світ у відео: У Татарстані підтримують Євромайдан


Татарстан, Росія

У російській республіці Татарстан близько двадцяти членів татарських молодіжних організацій зібралися в центрі Казані на підтримку демонстрантів на Євромайдані в Україні.

Тримаючи плакати з написами «Так Європі. Ні ГУЛАГу», активісти схвалюють дії українських протестувальників, тому що ті, на їхню думку, стоять за верховенство закону і проти беззаконня та злиднів у своїй країні.

Білорусь


У Бресті опозиційного активіста Алеся Чаркашина направили до психіатричної лікарні на експертизу після того, як він провів перформанс перед будівлею місцевих органів влади.

Одягнений як біблійний пророк, активіст закликав владу «покаятися за свої гріхи».

Киргизстан


У Киргизстані активісти із сусіднього Казахстану відзначили другу річницю кривавих сутичок між поліцією і нафтовиками, які протестували в казахському місті Жанаозені. Вони роздавали інформацію про це перехожим поблизу посольства Казахстану в Бішкеку.

Активісти закликали владу Казахстану в повному обсязі розслідувати застосування сили під час заворушень у Жанаозені у 2011 році, коли від рук поліції загинули 17 робітників.

Росія


У сибірському місті Іркутську профспілкові активісти, незважаючи на морози, приєдналися до загальнонаціонального дня протесту працівників металообробної промисловості Росії.

Робітники вимагали кращої оплати вечірньої та нічної зміни та щорічного загального підвищення заробітної плати.

Грузія


У Грузії в зоопарку Тбілісі народилися четверо рідкісних білих левенят.

Дитинчат відокремили від матері на випадок, якщо вона не зможе забезпечити новонароджених достатньою кількістю молока.

Білі леви рідко зустрічаються в дикій природі, але їх часто розводять для зоопарків, виставок тварин і парків дикої природи.

Огляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG