Доступність посилання

ТОП новини
05 грудня 2020, Київ 01:38

Опозиція готова розблокувати Раду для розгляду держбюджету-2014


Блокування трибуни 17 грудня 2013 року
Опозиція готова розблокувати роботу Верховної Ради України для розгляду державного бюджету на 2014 рік, заявляє лідер фракції УДАР Віталій Кличко.
«Ми готові розблокувати парламент для розгляду бюджету. Нехай цей бюджет затвердять і несуть за нього відповідальність», – сказав він журналістам після ранкового засідання парламенту у вівторок.

Водночас політик додав: «Наші експерти говорять, що бюджет не витримує критики». Кличко наголосив, що робота парламенту не може тривати в умовах політичної кризи, в якій перебуває країна.

«Ключові речі, як бюджет – ми готові зібратися, висловити думку з цього приводу. Але для того, щоб висловити думку, ми маємо його розглянути», – сказав він.

Лідер УДАРу також зазначив, що уряд мав подати держбюджет іще два місяці тому.

Водночас сьогодні ж лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що парламент уже сьогодні отримає попередній варіант проекту державного бюджету на 2014 рік.

За словами лідера фракції, якщо завтра Кабінет Міністрів України затвердить проект державного бюджету, то «ми можемо вже офіційно розглядати в бюджетному комітеті».

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG