Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні перервали термін нероботи Ради, що міг стати підставою для її розпуску – Макеєнко


Сьогодні було перервано 30-денний термін нероботи Верховної Ради у пленарному режимі, який міг би стати підставою для розпуску парламенту. Про це сказав журналістам голова комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради Володимир Макеєнко.

За його словами, в жодному документі не виписано чітко, з якого місця в сесійній залі має голова Верховної Ради вести сесійне засідання. Він вважає, що Володимир Рибак не порушив жодних норм, ведучи сьогодні засідання із сесійної зали, оскільки він є народним депутатом і може перебувати у сесійній залі.

Макеєнко переконаний, що ніхто з народних депутатів не хоче, щоб парламент був розпущений. «Ніхто не зацікавлений у тому, щоб пройшли 30 днів, а вони в нас «цокають» з 5 грудня, і щоб президент розпустив Верховну Раду», – наголосив він.

За словами голови Регламентного комітету, опозиція, незважаючи на її заяви, не зацікавлена в розпуску парламенту, «бо побачила результати виборів у п’яти округах» 15 грудня.

«Звичайні народні депутати не хочуть витрачати здоров’я, час і гроші на ці вибори, і взагалі всі хочуть зустріти Новий рік і Різдво і жити спокійно», – вважає Макеєнко.

Сьогодні спікер Верховної Ради Володимир Рибак таки відкрив ранкове засідання парламенту, але з сесійної зали в оточенні депутатів від Партії регіонів, а не з трибуни, оскільки опозиція заблокувала президію. Засідання протривало близько 10 хвилин.
XS
SM
MD
LG