Доступність посилання

ТОП новини
20 вересня 2020, Київ 21:43

Ситуація в торгівлі між Росією та Україною вимагає термінового втручання – Янукович


Торговельне співробітництво між Росією й Україною потребує термінового втручання, роботу треба скоординувати з іншими країнами СНД, заявив президент України Віктор Янукович. Він також зазначив, що для збільшення обсягів торгівлі необхідно задіювати в повному обсязі Договір про зону вільної торгівлі СНД.

«Вона потребує сьогодні екстреного втручання. Я думаю, що цю роботу ми з вами в найближчій перспективі матимемо скоординувати не тільки між нашими державами – Росією та Україною, а й із іншими країнами СНД, щоб повною мірою запрацювала зона вільної торгівлі», – сказав Янукович на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

За його словами, українські підприємства почали втрачати обсяги торгівлі і перебувають у складному економічному становищі.
«Ті угоди, які підготовлені, і заходи, яких ми вживатимемо найближчим часом, дадуть змогу значною мірою поліпшити ситуацію найближчим часом», – зазначив Янукович, додавши, що в окремих галузях потрібно ухвалювати кардинальні рішення, зокрема, створюючи спільні підприємства.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG