Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровських бюджетників зібрали на мітинг на підтримку дій влади


У Дніпропетровську представники Партії регіонів провели сьогодні мітинг на підтримку курсу президента Віктора Януковича й Кабінету міністрів.

Мітингувальники, серед яких було багато бюджетників та працівників комунальних установ, тримали в руках прапори України та Партії регіонів, а також плакати з написами: «Діалогові – так! Барикадам – ні!», «Європі – так, безладові – ні!» тощо.

Перед ними виступали посадовці, зокрема, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колесников, а також керівники промислових підприємств. Вони заявляли, що «курс президента та уряду спрямований на досягнення політичної та економічної стабільності у країні».

За інформацією активістів Євромайдану, участь у мітингу на підтримку влади була «добровільно-примусовою»: згідно з рознарядками, кожна школа, дитсадок, виш, лікарня мали надати своїх представників на участь у мітингу.

В обласній організації Партії регіонів Радіо Свобода запевнили, що у провладному мітингу брали участь лише ті дніпропетровці, які хотіли цього самі.

Велику кількість бюджетників на заході заступник голови облорганізації Партії регіонів Наталія Гончаренко пояснила так: «Ми працюємо тільки через первинні організації партії: керівники первинних організацій оголошують набір усіх охочих. Директори шкіл є тими ж керівниками первинних організацій Партії регіонів, вони працюють зі своїми підлеглими. Зрозуміло, що вони формують групи з учителів. Є старший, він збирає людей і привозить на мітинг, це так завжди організовується. Щоб з-під палки – такого немає. А автобуси фінансують підприємці або, наприклад, оплачують члени партії, які мають ресурс. Ні в якому разі «не нагинаємо» перевізників».

За даними організаторів, у мітингу взяли участь до 9 тисяч осіб, за даними міліції – понад 2 тисячі. Він протривав менш як годину.

Цими вихідними у Дніпропетровську прихильники євроінтеграції пройшли центральними вулицями міста, заявляючи про свою непідтримку дій уряду та протестуючи проти «примусових антимайданів».
XS
SM
MD
LG