Доступність посилання

ТОП новини

Заяви Азарова про колапс є підставою для відставки уряду – Єремеєв


Ігор Єремеєв
Ігор Єремеєв
Заяви голови уряду про те, що без вчорашніх московських домовленостей на Україну чекав би колапс, є підставою для відставки Кабміну. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив позафракційний народний депутат Ігор Єремеєв.

«Заяви подібного характеру ще раз підтверджують, що цей Кабінет міністрів повинен піти у відставку. Бо якщо Кабінет міністрів говорить, що ми на межі колапсу і в результаті 3-річної роботи ми прийшли до колапсу, то це означає, що вони не впоралися з економічними питаннями. Я вже інші відкидаю», – сказав Єремеєв.

«Що стосується того, чи дадуть ці угоди нам щось важливе і чи отримаємо ми якийсь прорив, я хочу сказати, що попередні майже 20 років Україна отримувала газ за найнижчою ціною в Європі. І що ми зробили за рахунок цього ресурсу: чи ми зробили доменні печі, чи ми зробили реконструкцію виробництва, чи ми витратили кошти на енергозберігаючі технології? Ні. Тому я б спокійно ставився до цих заяв, бо ці кошти так само зникнуть, як зникли ті попередні мільярди за 20 років», – додав депутат.

Сьогодні, відкриваючи засідання уряду, прем’єр Микола Азаров назвав історичними вчорашні домовленості. Голова уряду також спрогнозував, що без них Україну очікувало б банкрутство і соціальний колапс.

Вчора під час візиту до Москви українського президента Віктора Януковича російська влада оголосила про рішення зробити знижку на газ для України і надати 15 мільярдів доларів кредиту.
XS
SM
MD
LG