Доступність посилання

16 Січень 2018, Київ 17:19

Світ у відео: У Тбілісі протестували прихильники Вано Мерабішвілі


Грузія

У столиці Грузії Тбілісі прихильники колишнього прем’єр-міністра Вано Мерабішвілі протестували проти ставлення, якого, за його словами, він зазнав в ув’язненні.

Мерабішвілі повідомив, що поліція днями виводила його з камери до генпрокурора, який погрожував йому арештом друзів і родичів, якщо він не надасть інформацію про смерть тодішнього прем’єр-міністра Зураба Жванії у 2005 році і дані про банківські рахунки колишнього президента Міхеїла Саакашвілі.

Мерабішвілі висунули звинувачення у перевищенні посадових повноважень, розкраданні і приховуванні вбивства.

Росія – «Болотна справа»


У Москві міжнародні правозахисні організації представили свої висновки про заворушення на Болотній площі 6 травня 2012 року, що призвели до порушення кримінальної справи стосовно десятків демонстрантів.

Правозахисники заявили, що ті події не повинні бути класифіковані владою як «масові заворушення» і що сутички були у значній мірі спровоковані поліцією.

Дехто з затриманих у «Болотній справі» може потрапити під амністію, яку щойно ухвалили російські законодавці.

Казахстан


У столиці Казахстану Астані жителі зібралися перед будівлею Генеральної прокуратури на знак протесту проти, як вони кажуть, несправедливого виселення з орендованих квартир без належного попередження.

Поліція затримала кількох демонстрантів за проведення несанкціонованого протесту.

Таджикистан


У Таджикистані представники місцевої влади у місті Худжанді зустрілися, щоб обговорити зростання насильства в сім’ї, в тому числі кілька подружніх убивств, скоєних протягом останніх двох років.

Правоохоронці заявили, що дані про насильство в сім’ї залишаються занижені і що треба вирішувати причини, які призводять до цього.

Пакистан


У Пешаварі на північному заході Пакистану відсвяткувала відкриття свого сезону спортивна ліга для дівчаток.

Близько 200 юних спортсменок із провінції Хайбер-Пахтунхва будуть змагатися у 16 різних спортивних заходах.

Огляд за матеріалами Радіо Свобода

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG