Доступність посилання

ТОП новини
27 Травень 2018, Київ 17:16
Президент Віктор Янукович доручив урядові забезпечити зниження цін на електроенергію для споживачів.

«Зараз ціна газу становить 268,5 доларів за тисячу кубометрів. Це дозволить державі істотно заощадити витрати на електроенергію й тепло», – цитує прес-служба президента виступ Януковича на урочистих зборах з нагоди Дня енергетика і церемонії запуску гідроагрегату № 2 Дністровської ГАЕС.

Між тим Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, не бачить підстав для перегляду тарифів на послуги з теплопостачання для населення через зниження вартості російського газу для України. У Нацкомпослуг це пояснюють тим, що при розрахунку тарифів використовується вартість природного газу українського видобутку.

17 грудня «Газпром» і «Нафтогаз України» в присутності президентів двох країн підписали доповнення до «Контракту на купівлю-продаж, поставки, обсяги та умови транзиту природного газу на 2009–2019 рік» від 19 січня 2009 року. Підписаний документ дозволяє Україні купувати газ у «Газпрому» за ціною 268,5 доларів за тисячу кубометрів, тоді як зараз вона становить понад 400 доларів.
XS
SM
MD
LG