Доступність посилання

ТОП новини
27 вересня 2020, Київ 10:19

Янукович пропонує депутатам попрацювати цього тижня, щоб ухвалити бюджет


Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович пропонує продовжити парламентську сесію, щоб ухвалити державний бюджет України на 2014 рік. Як повідомляє прес-служба глави держави, про це Янукович сказав сьогодні на нараді з прем’єром Миколою Азаровим і головою Верховної Ради Володимиром Рибаком.

Янукович наголосив на важливості якнайшвидшого ухвалення державного бюджету і запропонував депутатам цього тижня «не відпочивати, а працювати».

«Так ми завжди робили, до речі. В останній тиждень перед Новим роком ми приймали бюджет», – зауважив він.

«Такого в нас ще не було, коли вже готовий бюджет, і сьогодні держава чекає фінансування, ми не маємо цього документа», – заявив глава держави.

Янукович наголосив на важливості виконання зобов’язань держави в межах бюджету-2013 у соціальному контексті. Він звернув увагу Азарова на необхідність здійснення поточних платежів щодо всіх соціальних виплат до кінця року. «Я маю на увазі і заробітні плати, і пенсії, і все, що стосується соціального захисту. До кінця цього тижня, нам не треба залишати на 30-е чи 31-е, щоб ми все проплатили», – сказав Янукович.

Прем’єр-міністр, зі свого боку, під час наради повідомив, що уряд планує вже до 30 грудня закрити всі питання, пов’язані з виплатами з бюджету 2013 року.

Верховна Рада має вкотре зібратися на сесію 14 січня. Ухвалення бюджету заплановане на 16 січня.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG