Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2018, Київ 19:50

Один із затриманих зізнався у побитті Чорновол – МВС


Міністерство внутрішніх справ повідомляє, що п’ятий затриманий справі про напад на Тетяну Чорновол на допиті зізнався, що брав участь у побитті журналістки.

«Це 34-річний житель міста Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області, який працював в охоронній структурі. За його словами, він приїхав до Києва купувати автомобіль «Порш Кайєн». Зі свідчень фігуранта випливає, що він особисто брав участь у побитті потерпілої», – йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті МВС.

У відомстві зазначають, що «слідством заплановане проведення одночасних допитів підозрюваних для того, щоб встановити повну картину того, що сталося».

Журналістку Тетяну Чорновол побили у ніч на 25 грудня. Сама вона пов’язала напад зі своєю професійною діяльністю. Чоловік постраждалої зазначив, що замовником нападу міг бути хтось із тих високо посадовців, які фігурували у журналістських розслідуваннях Чорновол.

У п’ятницю суд арештував на 2 місяці чотирьох підозрюваних у нападі на журналістку. Всі вони заявляють про непричетність до побиття, водночас один із фігурантів справи зізнався, що був присутній на місці події.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG