Доступність посилання

ТОП новини
27 вересня 2020, Київ 18:53

«Свобода» каже, що виключила зі своїх лав двох чоловіків після інциденту біля готелю


Всеукраїнське об’єднання «Свобода» заявляє, що інцидент під час вчорашньої смолоскипової ходи на честь Степана Бандери в Києві є провокацією, після якої двох свободівців вилучили з лав об’єднання.

«З приводу інциденту, який виник після маршу біля готелю «Прем’єр Палас», ВО «Свобода» заявляє, що засуджує ці провокаційні дії. 2 січня політвиконком об’єднання проаналізував результати акції. За результатами перевірки ухвалено рішення про виключення з лав ВО «Свобода» двох осіб, які були втягнуті в інцидент і які піддалися на провокацію», – йдеться в заяві прес-служби ВО «Свобода».

У партії стверджують, що на спланований і зрежисований характер провокації вказує той факт, що обліковий запис, на якому з’явилося «змонтоване відео», був створений напередодні, а «відео активно розпіарили провладні «боти».

(Відео користувача Youtube Сидор Ковпак)

«Розцінюємо цей інцидент під час маршу як провокацію проти «Свободи», націоналістичного руху, проти Бандери», – наголосили у партії.

Невстановлені особи увечері 1 січня під час організованої ВО «Свобода» смолоскипової ходи кинули до одного з фойє готелю в центрі Києва палаюче ганчір’я.
Цьому передувала розповідь чоловіка з мегафоном, який назвав готель «сучасним публічним домом» і закликав «передати привіти – феєрверки, бахкалки і тому подібне».

Пожежі не сталося – працівники готелю викинули палаючі речі з фойє і загасили їх вогнегасниками. Між охоронцями готелю і кількома учасниками ходи відбулася сварка, яка швидко закінчилася.

Прихильники всеукраїнського об’єднання «Свобода» у центрі Києва провели смолоскипову ходу і мітинг-молебень з нагоди 105-ї річниці з дня народження провідника ОУН Степана Бендери.

Дивитись коментарі (18)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG