Доступність посилання

ТОП новини

Януковича запросили з візитом до Праги – канцелярія президента Чехії


Мілош Земан і Віктор Янукович під час попередньої зустрічі в Києві, 21 жовтня 2013 року
Президентові України Вікторові Януковичу було надіслано офіційне запрошення відвідати Чехію з візитом, повідомив сьогодні Радіо Свобода директор міжнародного відділу канцелярії президента Чехії доктор Гинек Кмонічек. Він не уточнював, коли саме надіслали це запрошення.

За його словами, йдеться про візит у відповідь після відвідин України президентом Чехії Мілошем Земаном у жовтні минулого року.

Наразі у Празі розраховують на прибуття Януковича у квітні цього року. Як повідомив урядовець, очікується, що в перебігу візиту президент України також візьме участь у столиці Чехії в міні-саміті ініціативи Європейського союзу «Східне партнерство» з участю приблизно десяти голів держав-учасниць ініціативи.

Президент Чехії Мілош Земан відвідав Україну в жовтні минулого року, напередодні листопадового саміту «Східного партнерства» в литовському Вільнюсі. Однією з тем візиту була підтримка європейської інтеграції України. Але на вільнюському саміті Україна відмовилася від планованого підписання угоди про асоціацію з ЄС, заявивши, що відкладає свої євроінтеграційні плани через ускладнені у зв’язку з цими планами відносини з Росією.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG