Доступність посилання

ТОП новини
27 вересня 2020, Київ 21:03

У Харкові другий день мітингують «за стабільність і Януковича»


Один із попередніх мітингів на підтримку влади, 30 листопада 2013 року (архівне фото)
Другий день поспіль по обидва боки центральної хаоківської вулиці Сумської – від площі Свободи до площі Конституції вишиковуються кілька тисяч прибічники курсу президента України Віктора Януковича і стабільності в державі. Ці люди тримають у руках прапори України і Партії регіонів, плакати «Хочеш на Майдан – вали за Окружну», «Розгулу Євромайдану – ні», «Фашизму – ні», «За стабільність і президента Януковича».

Кореспондент Радіо Свобода поспілкувався з представниками бюджетної сфери, які виходять на провладні акції. Вчитель праці однієї з харківських шкіл розповів, що «скільки можуть люди зі шкіл, стільки й виходять». Він сам стоїть уже другий день.

У ці хвилини в Харкові також триває робота першого всеукраїнського форуму Євромайданів. Після 12:00 учасники цього заходу планують зібратися просто неба в місці, яке досі не оголошене. Сьогодні мають бути оприлюднені напрацювання окремих секцій форуму для спільного рішення і схвалена підсумкова резолюція.

У суботу робота форуму Євромайданів розпочалася зі значним запізненням через невизначеність з місцем проведення зборів і напад агресивних молодиків.

Дивитись коментарі (22)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG