Доступність посилання

ТОП новини

Керівники МЗС і силових відомств обговорили ситуацію в Україні з іноземними дипломатами


Міністр закордонних справ Леонід Кожара
Міністр закордонних справ Леонід Кожара
Сьогодні у приміщенні Міністерства закордонних справ керівники силових міністерств і генеральної прокуратури поінформували іноземних дипломатів про події, що відбулися увечері 10 січня біля приміщення Києво-Святошинського суду. Про це Радіо Свобода повідомив речник МЗС Євген Перебийніс.

«Сьогодні у МЗС відбулася зустріч міністра закордонних справ Леоніда Кожари і керівників та представників МВС, СБУ і генеральної прокуратури з послами держав – членів Євросоюзу, США і Канади. Серед іншого, іноземним дипломатам було надано вичерпну інформацію стосовно подій 10 січня біля Києво-Святошинського суду», – розповів він.

У повідомленні МЗС ідеться про те, що дипломатам повідомили про справу «васильківських терористів» і про дії окремих опозиційних політиків 10 січня 2014 року у Києво-Святошинському суді.

«Справа «васильківських терористів» не має жодного стосунку до акцій громадськості на майдані Незалежності, а справа трирічної давнини могла бути використана як привід для провокацій. Так, представники окремих політичних сил намагалися заблокувати судовий процес над терористами та підбурювати присутніх до нападу на суддів при виконанні ними службових обов’язків», – мовиться у повідомленні МЗС.

Як повідомили українські урядовці іноземних дипломатів, результати медичного освідчення постраждалих унаслідок сутичок з міліцією свідчать про непоодинокі факти перебування у стані алкогольного сп’яніння. Це стосується також і одного з відомих опозиційних політиків.

Сьогодні прес-служба громадянської ініціативи «Третя Українська республіка» повідомила, посилаючись на Ірину Луценко, що на зустрічі у МЗС дипломатам надано, за її словами, викривлену, неправдиву інформацію про обставини побиття лідера ініціативи, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
XS
SM
MD
LG