Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2018, Київ 18:11

Герман розцінила лист Мінкультури до УГКЦ як непрофесіоналізм і тиск на вірян


Лист Міністерства культури до Української греко-католицької церкви, в якому заявляється про можливість судового позову до УГКЦ за участь її духовенства в акціях протесту, це непрофесійний підхід, і його можна розцінювати як тиск на почуття вірян, заявляє народний депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман.

Як повідомляє прес-служба Герман, депутат уже підготувала відповідний законопроект, який офіційно підтвердить право кожної людини, незалежно від конфесії, молитися там, де їй зручно. «Людина має право розмовляти з Богом у будь-якому місці, коли цього прагне її душа», – наголосила вона.
При цьому Герман додала, що, можливо, Україні варто повернутися до ідеї створення Держкомітету з питань релігії, який професійно розглядав би всі питання щодо свободи сумління.

Як повідомлялося, керівництво Міністерства культури України звернулося до глави УГКЦ архієпископа Святослава (Шевчука) з проханням забезпечити додержання законодавства про проведення публічних богослужінь і вказало на те, що священики повинні мати дозвіл на здійснення служінь у таких місцях, як майдан Незалежності в Києві.

У листі також зазначено, що недотримання таких приписів може стати підставою для порушення перед судом питання щодо припинення діяльності відповідних релігійних організацій.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG