Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко нагадали, що вона ув’язнена й не має займатися «популяризацією власної персони»


Державна пенітенціарна служба України заявила сьогодні, що задовольнити всі звернення засудженої Юлії Тимошенко про допущення до неї представників засобів інформації «немає ані підстав, ані можливості».

Пенітенціарії нагадали, що колишня прем’єр-міністр є «засудженою особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі за вчинення тяжкого злочину». По-друге, фізично вона навіть не перебуває на території колонії, а «утримується на задоволення її ж бажання у лікарні», мовиться в заяві служби; на території ж лікарні облаштований спеціальний блок під охороною для утримання засудженої, який «ніяким чином не передбачає можливість проведення прес-конференції чи брифінгів».

Крім того, пенітенціарна служба нагадує, що «призначене судом покарання, яке особа відбуває в умовах позбавлення волі, в першу чергу спрямоване на те, щоб особа виправилася, а не займалася в пенітенціарних закладах популяризацією власної персони».

Так відповіла прес-служба пенітенціаріїв на подану сьогодні заяву Тимошенко, в якій колишня прем’єр «вчергове вимагає» допустити до неї представників засобів інформації й подає перелік із 11 таких засобів, не пояснюючи, на якій підставі вона цього «вимагає». Заяву засудженої оприлюднив у фейсбуці її захисник Сергій Власенко й передрукував сайт партії «Батьківщина», яку колишня прем’єр очолює.
XS
SM
MD
LG