Доступність посилання

ТОП новини

Сенатори пропонують розширити Закон Магнітського. Законопроект згадує Україну


Сенатори Джон МакКейн та Бен Кардин представили законопроект розширення дії закону Магнітського на цілий світ – «Global Human Rights Accountability Act». Про це йдеться у повідомленні на сайті Бена Кардина, сенатора-демократа.

Законопроект має на меті забов'язати президента США «оприлюднити та оновлювати перелік усіх закордонних громадян, які на думку президента, на основі достовірних свідчень, відповідають за позасудові вбивства, тортури та інші порушення прав людини скоєні проти осіб, які виступають за просування прав людини, викривають незаконну діяльність членів уряду».

Відповідно до законопроекту, президент має заборонити вищеозначеним особам в'їзд на територію США, припинити дію раніше виданих їм візи. В окремих випадках, відповідно до законопроекту, можливі таємні додатки до нього.

Законопроект також скеровує президента США «заморозити та заборонити будь-які операції із майном у США особам внесеним до переліку, якщо їх майно та майнові інтереси знаходяться у США, прибувають на територію США, або перебувають під контролем, чи надходять під контроль резидента США, чи зареєстрованої у США компанії».

Відповідно до законопроекту «Державний департамент та міністр фінансів щороку звітуватимуть перед Конгресом щодо дій відповідно до даних поправок».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG