Доступність посилання

ТОП новини

На Євромайдані депутати почали озброювати людей – МВС


Коменданти Євромайдану роздають двометрові дерев’яні палиці з металевими наконечниками загонам самооборони. Про це йдеться в заяві МВС, розміщеній на сайті міністерства.

«Коменданти так званого Євромайдану, вони ж народні депутати України від опозиції, озброюють «загони самооборони». За їх ініціативи агресивно налаштованим людям роздають двометрові дерев’яні палиці з металевими наконечниками. Ці палиці є не що інше як небезпечна холодна зброя, яку вони збираються застосовувати для травмування правоохоронців. Народні депутати, прикриваючись своєю недоторканістю, фактично штовхають людей на вчинення злочинів», – йдеться в заяві.

У МВС нагадують, що Кримінальний кодекс України кваліфікує такі дії як створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань (стаття 260) та організація масових заворушень (стаття 294) і, як підбурювачів, визначає їх самих співучасниками цих злочинів.

Міліція вкотре закликала громадян припинити протистояння, не вчиняти злочинів та дотримуватися громадського порядку.

19 січня близько 15:00 розпочалися сутички між протестувальниками і правоохоронцями на вулиці Грушевського в центрі Києва після того, як радикально налаштовані мітингувальники вирішили прорватися через кордон міліції у напрямку Будинку уряду і Верховної Ради.

У Києві протягом більш як місяця обмежено доступ громадян в урядовий квартал. Зокрема, перекрита вантажівками та автобусами вулиця Грушевського та вулиця Інститутська.
XS
SM
MD
LG