Доступність посилання

ТОП новини

Хто провокує?


Ви живете у своїй хаті, думаєте , що ви вільна людина, яка може робити все, що не наносить шкоди іншим людям, все, що дозволяє Конституція, аж тут виявляється, що поряд з вами ще є такі, які не визнають жодних правил, крім одного – «нагнути всіх».

Вони роблять все, що хочуть, а вас примушують вдавати з себе сліпих і глухих. Вони роблять чорні справи, а називають їх білими, вони називають патріота «фашистом», а ви мусите виходити на «антифашистські марші», вони забирають у вас бізнес, а ви мусите дякувати, що не посадили до в’язниці.

Вони відчувають себе обраними, бо змогли, забувши про совість, вкрасти більше за всіх, дістатися київських пагорбів та остаточно перетворити правоохоронців та суддів у своїх найманців.

Вони повертають звання міліціонерам, які брали участь у колективному знущанні над затриманим, зате «закривають» усіх, хто хоч якось чинить опір.

Тепер вони сотнею рук хочуть перетворити країну, яка від дня незалежності важко, але наполегливо, рухалася в бік демократії, у країну, де заарештованим можна бути за все, навіть за підручник з історії, в якому є параграф про діяльність УПА.

І тут з’являються провокатори…

Думки, висловлені в розділі «Блоги», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

XS
SM
MD
LG