Доступність посилання

ТОП новини

Прийшов час владі відповісти за свої дії – президент «Фрідом Хаус»


Старший радник президента Обами Алек Росс написав у Twitter, що непорядки у Києві є безпосереднім результатом дій Партії Регіонів, яка криміналізувала права людини.

Вже підвечір Білий дім виступив з офіційною заявою, у якій зазначив, що наростання напруги в Україні є прямим наслідком нездатності уряду визнати законне невдоволення народу.

«Уряд ослабив основи української демократії, запровадивши кримінальну відповідальність за мирні протести та позбавивши громадянське суспільство та політичних опонентів демократичного захисту наданого їм законом», – йшлося у заяві.

Міністр закордонних справ Швеції Більдт також заявив, що Європейцям час братись за українських чиновників та олігархів які проводять свої фінансові операції у Європі.

Таке переконання поділяють у США. Президент «Фрідом Хаус» Девід Креймер, який не зважаючи на вихідний працює, зокрема відслідковуючи події в Україні дуже стурбований останніми подіями.

«Я вважаю, що Сполучені Штати, мусять активізувати свої дії. Віце-Президент Джо Байден повинен подзвонити президенту Януковичу і сказати , йому, що якщо застосування сили не припиниться, то він очолить список людей проти яких США накладуть санкції».
«Я вважаю, що прийшов час, не просто розглядати питання накладення санкцій, але зробити це. Санкції, проти міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора, депутатів, які ухвалили закони минулого тижня, які обмежують право громадян на волевиявлення , аж до самого президента та його оточення.

Сполучені Штати попереджали про наслідки у випадку застосування сили, прийшов час, щоб українська влада відповідала за свої дії», – відзначив Креймер.

Девід Креймер також вважає, що є необхідність призначення посланця США для посередництва у переговорах між опозицією і владою.

«Я також вважаю важливим призначити спеціального високого рівня посланця, чи то Сенатор МакКейн чи сенатор Мерфі, чи сенатора Кардина, можливо навіть ЄС може відправити Олександра Кваснєвського», – вважає Креймер. Вину за те, що відбулось у Києві він покладає на українську владу.

«Я вважаю, що останні закони в комбінації з брутальним побиттям активістів та журналістів, які стають мішенню нападів, виконуючи свої професійні обов’язки, побиття Луценка, Чорновол, пересічних людей, які не згодні з діями влади призвели до цієї кризи. Українці демонструють, що більше не будуть з цим миритися. Захід має стати на сторону тих, хто виступає проти антидемократичних дій Партії Регіонів, Ради вони повинні відповісти за свої дії».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG