Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 04:13

Депутати в Харкові підтримали «Беркут»


У Харкові бюджетники мітингували на підтримку президента та проти екстремізму
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

У Харкові бюджетники мітингували на підтримку президента та проти екстремізму

У Харкові в середу активно засуджували радикалізм, екстремізм і сутички у столиці на вулиці Грушевського. Для обговорення політичної ситуації на позачергові сесії збиралися депутати Харківської обласної та міської рад. З такою ж метою керівники обласних міських, селищних та сільських рад з інших регіонів прибули на Слобожанщину, щоб узяти участь у розширеному засіданні Ради Національного конгресу місцевого самоврядування України. Усі ці зібрання на підтримку президента Віктора Януковича місцева влада вирішила підсилити багатотисячним мітингом бюджетників.

На мітингу, що проходив на площі «Свободи» і в сесійних залах виголошували заклики про припинення будь-яких проявів екстремізму і вимоги почати політичний діалог, щоб «зупинити сповзання держави у прірву громадянської війни».

Лікарі, вчителі, трудівники заводів, яких на мітинг наполегливо запросила місцева влада, поміж собою обговорюють київські бойові дії.

«Це страшно. По-хорошому цього ж не має відбуватися. Ніхто нікого не хоче чути. Все це добрим не скінчиться», – стурбований лікар-стоматолог Ігор.

У вчителя початкових класів Тетяни емоції зашкалюють. Їй болить за матерів убитих і поранених хлопців.

У мене син військовий, хоч і на пенсії, – це ж їм наказують, вони ж не самі йдуть добровільно!
Тетяна Олександрівна
«Привезуть матерям цих дітей. Чи це нормально? Ненормально. А з того боку скільки опалених чоловіків? У мене син військовий, хоч і на пенсії, – це ж їм наказують, вони ж не самі йдуть добровільно!» – обурюється поглибленням конфлікту Тетяна Олександрівна, вчителька однієї з Харківських шкіл.

У харківських депутатів обласної та міської рад на позачергових засіданнях теж було головне питання – політичні протистояння між радикально налаштованими євромайданівцями та «Беркутом». Депутати обласної ради на боці озброєних правоохоронців і дякують їм за захист урядового кварталу.

«Я – як депутат обласної ради – хочу рішуче захистити своїх колег працівників міліції, які прийняли на себе удар отого агресивного маргінального натовпу озвірілої банди, яка втратила свідомість і розум. Я розумію, якби не мої колеги міліціонери, то, певне, давно б у кабінетах високих наших урядовців були нічліжки як у Київській міській раді чи в Будинку профспілок», – дякує правоохоронцям колишній керівник харківської міліції Олександр Бандурка.

А для учасника розширеного засідання Ради Національного Конгресу місцевого самоврядування України, міського голови Харкова Геннадія Кернеса здається замало через звернення зібрання закликати до припинення екстремізму і початку діалогу між владою та опозицією. Він просить делегатів конгресу із 20 областей України (а це голови рад і депутати органів місцевого самоврядування) висловити підтримку ухваленим регіоналами та комуністами п’яти законів 16 січня. За його словами, ці закони жодним чином не згортають демократію, свободу слова в країні, навпаки.

«Ті закони, які посилюють відповідальність за наклепи, екстремізм і так далі, вони своєчасні і ці закони сьогодні дають можливість нести кожному відповідальність за ті вчинки та дії, які відбуваються там на Майдані», – наголосив віце-президент Асоціації міст України Геннадій Кернес.

По завершенні усіх офіційних процедур, учасники Національного конгресу гуртом пішли на мітинг підтримки президента України Віктора Януковича.

Харківська опозиція назвала ініційовані владою зібрання фарсом, тому від участі відмовилася.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG