Доступність посилання

ТОП новини

Комітет регіонів ЄС скасував зустріч з урядовцями України


Керівництво Комітету регіонів Європейського союзу відмовилося від зустрічі з українськими урядовцями на знак солідарності й вшанування пам’яті загиблих на вулиці Грушевського в Києві. Про це повідомив його віце-президент Арнольдас Абрамавічус.

«Ще вчора зранку зустріч з міністром регіонального розвитку й віце-прем’єром мала б відбутися, але після повідомлення про жертви ми повністю відмовилися від неї. Також відмовилися й від зустрічі з керівниками Київської області», – повідомив посадовець ЄС.

Делегація Комітету регіонів на чолі з його президентом Рамоном Луїсом Валкарселою Сісо 21–22 січня перебувала в Києві. Передбачалося, що посадовці Європейського союзу зустрінуться з українськими урядовцями, зокрема міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадієм Темником.

У середу, 22 січня, стало відомо, що Всесвітній економічний форум, щорічне засідання якого відбувається в Давосі 22–25 січня, скасував прем’єр-міністру Миколі Азарову запрошення на офіційні заходи.
XS
SM
MD
LG