Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 04:20

Юрій Вербицький помер від переохолодження – МВС


Юрій Вербицький
Смерть Юрія Вербицького, викраденого з Олександрівської лікарні Києва разом з Ігорем Луценком, «настала в результаті переохолодження», повідомив Радіо Свобода речник відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України у Київській області Микола Жукович.

«Експерт повідомив, що смерть настала від переохолодження, а тілесні ушкодження, які отримала ця людина, не пов’язані зі смертю Юрія Вербицького», – сказав речник.

Він не уточнив, про які саме тілесні ушкодження йдеться, оскільки, за його словами, «переліку ушкоджень від судмедексперта ще не отримали».

«На те і відкрите кримінальне провадження за фактом убивства, щоб ми у результаті оперативно-розшукових слідчих дій встановили осіб, які вивезли й викинули його на холод помирати. Для цього необхідно відтворити останні години життя, встановити, з ким він спілкувався, з ким він був, принаймні, намагатися встановити причини, чому саме його забрали і вивезли і чому йому зв’язували руки скотчем», – наголосив Микола Жукович.

На запитання Радіо Свобода про те, чи вже допитували у цій справі Ігоря Луценка, якого забрали разом з Юрієм Вербицьким, речник МВС у Київській області відповів: «...є протоколи допиту Ігоря Луценка, який давав свідчення у місті Києві, але тепер, коли у нас уже є факти й встановлено особу загиблого, то ми будемо ще опитувати Ігоря Луценка».

Речник обласної міліції також повідомив, що тіло львів’янина Юрія Вербицького уже віддали рідним.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG