Доступність посилання

ТОП новини

Захопити Мінагрополітики – це все одно, що захопити лікарню – Присяжнюк


Захоплення Міністерства аграрної політики і продовольства України прирівнюється до захоплення лікарні, де лікарі повинні лікувати хворих, виконувати свій обов’язок. Про це сьогодні заявив міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк.

«Потрібно відійти від емоцій і дати можливість працівникам міністерства забезпечувати продовольчу безпеку, тим більше, у такій складній гуманітарній ситуації», – цитує Присяжнюка сайт Мінагрополітики.

Міністр закликав організаторів захоплення забезпечити доступ працівникам Мінагрополітики, щоб вони могли виконувати свої прямі функції – «сприяти сільськогосподарському виробництву й забезпечувати продовольчу безпеку країни».

«Суспільна ситуація складна. Потрібно зменшити емоційний накал і тверезо підійти до необхідності функціонування органу державної влади. Тимчасове припинення роботи Мінагрополітики не наповнить державного бюджету і не додасть політичних дивідендів мітингувальникам», – каже Присяжнюк.

«Якщо не буде результативного діалогу, в країні зупиняться роботи із забезпечення аграріїв необхідними ресурсами до весняно-польових робіт, наданню дотацій фермерам, виконанню міжнародних контрактів. Втрати для сільського господарства можуть стати критичними, а це вдарить по соціальних виплатах. Аграрний сектор став локомотивом економіки, а блокування його роботи перш за все позначиться на здійсненні соціального забезпечення незахищених верств населення», – йдеться в заяві.

За його словами, захоплення Мінагрополітики демонструє, що лідери опозиції втратили контроль над діями демонстрантів. «Так само, як вони не беруть відповідальності за стихійне захоплення органів державної влади, вони не візьмуть відповідальності за продовольчу ситуацію в країні», – додав очільник Мінагрополітики.

Мітингувальники цієї ночі зайшли в будинок Мінагрополітики на вулиці Хрещатик, 24, поблизу майдану Незалежності. Частина протестувальників зайшла в будинок міністерства й забарикадувалася зсередини.
XS
SM
MD
LG