Доступність посилання

ТОП новини

Той, кого роздягнув «Беркут», втік і каже, що його пропускали «крізь стрій»


Михайло Гаврилюк, якого захопив «Беркут» і фотографував голим, утік з лікарні, куди його доправили, й стверджує, що його «двічі пропускали через стрій», тобто били між двома рядами правоохоронців.

Як розповів Радіо Свобода його товариш, козак 4-ї сотні козацького редуту охорони майдану Незалежності, «нашого обозного, прізвище якого ви вже знаєте, затримали, коли ми прикривали «туристів» від наступу «Беркута».

«Туристами», – пояснює козак, – ми називаємо людей, які просто приходять подивитися на те, що відбувається на Грушевського. Коли «Беркут» наступає, ми їх відтісняємо. Так от, наш обозний відтісняв «туристів», а в цей час двоє «тітушок», які були серед них, повалили обозного на землю, і «беркутівці» встигли підбігти і його захопити».

«Його затягли за автозак і там наказали стати на коліна, він відмовився. Тоді його двічі пропустили крізь стрій, скрутили й відрізали йому «оселедця», а потім роздягнули, пофотографували й загнали в автозак. Там йому один із затриманих дав свої ватні штани», – розповідає товариш Гаврилюка.

Спочатку «затриманого довго возили, бо райвідділки не хотіли його приймати. «А вже коли доправили до якогось райвідділку, то він вдав, що втратив свідомість, і міліція викликала швидку. Тоді він і втік», – стверджує учасник протесту з 4-ї сотні козацького редуту.

(Відео користувача YouTube)
На цю ж тему: Спецзагін «Беркут» остаточно втратив зв’язок з українською державністю
XS
SM
MD
LG