Доступність посилання

ТОП новини

МВС заявляє, що знає про підготовку збройної провокації


До Міністерства внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що наразі готується збройна провокація, в результаті якої з’явиться ще одна жертва.

«Згідно з отриманим повідомленням, потенційній жертві будуть спричинені вогнепальні поранення калібру 5,45 мм», – йдеться в повідомленні на сайті МВС.

Міністерство закликає «радикально налаштованих громадян не вдаватися до екстремістських дій, спрямованих на розв’язання громадянської війни, та припинити жертвувати людськими життями».

«Працівники органів внутрішніх справ України докладуть усіх зусиль для того, аби правопорушники були знайдені та притягнуті до відповідальності згідно із законодавством України», – кажуть в МВС.

Крім того, в міліції повідомляють, що затримали членів організованої збройної групи, причетної до викрадення людей у Києві. За повідомленням, організатор цього угруповання був учасником Євромайдану. У міліції кажуть, що мають докази, що члени цього ОЗГ постачали зброю учасникам акцій.

«За даними оперативників ГУБОЗ, наразі на території Києва діють близько 20 структур, які мають усі ознаки злочинних угрупувань екстремістського характеру. Одне з таких злочинних угруповань днями було ліквідоване. У зловмисників вилучили арсенал зброї», – йдеться в повідомленні.

За словами начальника головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України Станіслава Рогозіна, працівники відомства на даний час перевіряють інформацію щодо причетності близько тисячі осіб до діяльності близько 20 радикально налаштованих угрупувань. Учасники цих ОЗГ підозрюються у скоєнні тяжких і особливо тяжких злочинів, зокрема, під час подій на вулиці Грушевського у столиці, йдеться в повідомленні.

Крім того, Рогозін заявив, що в оперативників ГУБОЗ є інформація про те, що у захоплених будівлях Будинку Профспілок і КМДА є значна кількість вогнепальної зброї.

«Наразі борці з організованою злочинністю роблять усе, аби ця зброя не була використана проти громадян та правоохоронців. Очільник ГУБОЗ запевнив, що винести зброю з цих будівель безкарно у зловмисників не вийде», – кажуть у міліції.
XS
SM
MD
LG