Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 15:22
Новини | Політика

Суди взяли під арешт іще 12 учасників протистояння на Грушевського


Прокуратура Києва повідомила сьогодні, що суди ухвалили взяти під варту ще 12 затриманих за кримінальними звинуваченнями в «масових заворушеннях» на вулиці Грушевського у столиці.

П’ятьох підозрюваних чоловіків відправив під арешт Деснянський районний суд Києва, іще сімох чоловіків – Святошинський райсуд.

Так суди вирішили через «особливу тяжкість злочину»: слідство стверджує, що всі ці люди безпосередньо брали участь у масових заворушеннях біля стадіону «Динамо» на Грушевського, що супроводжувалися насильством, підпалами, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя.

У ніч на сьогодні після вчорашніх переговорів лідерів опозиції з президентом стало відомо, що влада запропонувала надалі не застосовувати арешт як запобіжний захід щодо затриманих через події на Грушевського і через суди протягом трьох днів звільнити з-під варти вже арештованих, але тільки в разі, якщо демонстранти припинять протистояння з силовиками. Після звіту лідерів опозиції про це на Майдані присутні відкинули такий варіант і, навпаки, приєднали територію протистояння на Грушевського до Євромайдану.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG