Доступність посилання

ТОП новини

Західні посли проінспектували Євромайдан


Сьогодні посли країн ЄС, США і Канади відвідали майдан Незалежності у Києві та проінспектували Будинок профспілок. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Коменданти Євромайдану Степан Кубів та Андрій Парубій продемонстрували іноземним послам, що на площі і у приміщенні немає зброї.

«Посли також оглянули медичний центр на третьому поверсі, побачили поранених, характер ран від вибухівок. Посли також оглянули всі закутки 5-го поверху Будинку профспілок, яким вже лякають весь світ. Посли зустрілися з керівником 23-ї сотні самооборони Майдану та з речником «Правого сектору» та оглянули ще декілька поверхів. Вони переконалися, що жодної небезпеки ці люди не несуть і що ніяких складів зброї у Будинку профспілок немає. Вони висловили своє захоплення тим, як наші протестувальники упродовж двох місяців брали на себе удар, не відповідали на агресію «беркутівців» та відпускали захоплених», – цитує прес-служба слова Андрія Парубія.

Протести на майдані Незалежності у Києві тривають з 21 листопада минулого року. У четвер було вирішено розширити територію Євромайдану до вулиці Грушевського.
XS
SM
MD
LG