Доступність посилання

ТОП новини

Харківські регіонали мобілізують свої сили на захист адмінустанов – Добкін


Михайло Добкін
Михайло Добкін
Голова Харківського обласного осередку Партії регіонів, керівник обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявляє, що його однопартійці мобілізуються заради захисту органів державної влади від штурму екстремістами чи ультрас, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Ми сьогодні ухвалили рішення про загальну партійну мобілізацію на території Харківської області. Ми не будемо діяти партизанськими способами, ми працюємо, слава Богу, не на загарбаній території. Люди знатимуть, за якими позначеннями відмінності можна буде зрозуміти, що це представники, які охороняють громадський порядок, а не навпаки. Однозначно – це буде спільне патрулювання міліціонерів, представників громади, заводських колективів, козаки зараз з ними, ведемо перемови. На випадок, якщо хтось збере достатньо сил для того, щоб спробувати штурмувати обладміністрацію, то, безумовно, частина людей буде на вулиці, зокрема фізично захищатиме будівлю і людей, які там працюють!» – наголосив Добкін.

Керівник області заявляє, що їм вдалося попередити приїзд із західної України штурмовиків, які неначебто планували захопити обладміністрацію.

Також Михайло Добкін повідомив про плани проведення у Харкові термінового Всеукраїнського зльоту керівників первинних організацій Партії регіонів. Першого лютого, в день з’їзду, будуть обговорені питання загального розуміння і критеріїв захисту державних будівель, охорони громадського порядку, недопуску проявів актів вандалізму та «розгулу екстремізму на території Харківської та інших областей».
XS
SM
MD
LG