Доступність посилання

29 Червень 2017, Київ 19:07
Новини | Політика

Прихильники президента повернули журналісту Кутєпову айпед


Прихильники президента, які приїхали до Києва й підтримують дії влади у Маріїнському парку, повернули журналісту Громадського ТВ Богдану Кутєпову відібраний айпед.

Як розповідають колеги Кутєпова, айпед «віддали зі стертими даними», а посвідчення-акредитацію до Верховної Ради України, яке активісти так званого «антимайдану» зірвали з шиї Кутєпова, не повернули, бо мовляв, воно «не має матеріальної цінності».

Сьогодні, 29 січня, Богдан Кутєпов зайшов у «периметр», відведений у Маріїнському парку для прихильників президента, щоб дати можливість висловитися учасникам мітингу у прямому ефірі стрім-трансляції Громадського ТВ.

Деяким учасники мітингу це не сподобалося і вони почали погрожувати журналісту й виштовхувати його за межі відгородженого для них майданчика. Пізніше один з мітингувальників зірвав з шиї Богдана Кутєпова посвідчення про акредитацію у Верховній Раді. На вимогу журналіста повернути посвідчення активісти почали казати, що нічого не брали, а пізніше відібрали й планшет, за допомогою якого й здійснювалася пряма трансляція.

Богдан Кутєпов викликав міліцію і разом із ними пішов до «штабу» прихильників Партії регіонів у Маріїнському парку. Там він поспілкувався з комендантом «антимайдану» Олександром Зінченком.

Тоді, як розповів Кутєпов «Телекритиці», планшет повернули, «принесли зі словами, що знайшли його на землі. При цьому на планшеті виявилися стертими всі файли – це були особисті фото й відеозаписи. Вони не знали, що відео, яке я знімаю й передаю в прямий ефір через Ustream, зберігається на серверах Ustream. Відібрані в мене спортивні окуляри і старе посвідчення про акредитацію у Верховній Раді мені не повернули», – розповів Кутєпов.

Журналіст повідомив, що написав заяву в міліцію, її прийняли, але він думає, що «підстав для провадження за перешкоджання професійній діяльності журналіста немає, оскільки кореспондент «Громадського ТБ» не має формального статусу журналіста».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG