Доступність посилання

ТОП новини

У київському СІЗО хворих лікують, прав людини не порушують – управління ДПтС


Київський СІЗО «працює у штатному режимі, перебуває під контролем адміністрації слідчого ізолятора», повідомляє управління Державної пенітенціарної служби України у Києві та Київській області.

«Хворим і особам, які потребують медичної допомоги, вона надається у повному обсязі. Побачення з рідними та близькими, адвокатами й захисниками відбуваються відповідно до чинного законодавства», – мовиться у повідомленні.

Планові обшуки персоналом установи, як стверджує прес-служба ДПтС, проводяться з метою вилучення заборонених речей в ув’язнених, а саме наркотиків, спиртного, грошей, мобільних телефонів, гострих предметів.

«Харчування ув’язнених та приймання для них передач відбувається згідно з розкладом дня та без обмежень. Дозволяється передавати варене м’ясо, овочі, фрукти, крупи та інші продукти», – йдеться у повідомленні.

Управління Державної пенітенціарної служби України у Києві та Київській області вирішило дати пояснення, оскільки «останнім часом в мережі Інтернет продовжує поширюватися інформація про нібито масові заворушення та порушення прав людини в київському СІЗО».
XS
SM
MD
LG