Доступність посилання

ТОП новини

Грушевський не виходив із фракції Партії регіонів – прес-служба


Народний депутат Віталій Грушевський спростував інформацію про вихід із парламентської фракції Партії регіонів, інформує сайт цієї політсили у неділю.

«Я як народний депутат виступив на майдані Незалежності в Києві, щоб запропонувати конкретну програму дій – сім пунктів для вирішення ситуації в Україні. Після цього, коли люди мені зааплодували, ведучий безпосередньо на сцені отримав провокаційну команду від лідерів опозиції оголосити у мікрофон, що я вийшов із фракції Партії регіонів. Я відразу відреагував на це, знову взяв слово і сказав, що це неправда, адже я розумію, що, зрадивши раз, зраджуватимеш завжди. А це – не про мене. І з Партії регіонів я не виходив», – цитує Грушевського прес-служба Партії регіонів.

За словами парламентаря, він виступив зі сцени Майдану, бо він «із українським народом». «Я закликав зі сцени народних депутатів, лідерів політичних партій припинити працювати на телекамери і почати працювати для людей. Адже головне завдання сьогоднішнього дня – зберегти цілісність та незалежність України, жити своїм розумом, мати економічний прагматизм без посередників і радників. А якщо мій виступ опозиційні політики вирішили використати у своїх провокаційних цілях, тоді це має іншу назву. І про це потрібно казати з трибуни», – зазначив Віталій Грушевський.

Грушевський був одним зі спікерів на недільному інформаційному мітингу, очолюваному опозицією.
XS
SM
MD
LG