Доступність посилання

ТОП новини

Суд пом’якшив запобіжні заходи двом затриманим у Дніпропетровську


Дніпропетровський апеляційний суд змінив сьогодні запобіжні заходи двом затриманим через масові заворушення біля облдержадміністрації 26 січня, повідомила Радіо Свобода адвокат, представник координаційного центру правового захисту на території Дніпропетровської області Оксана Томчук.

За її словами, суд змінив запобіжний захід із 2 місяців арешту на домашній арешт затриманому Валерієві Дубовцеву і відпустив під особисте зобов’язання Віталія Хлусова, який має малолітню дитину й вагітну дружину.

Водночас рішення про 2 місяці тримання під вартою залишилось незмінним для 22-річного Костянтина Орбіладзе, який взагалі під час заворушень не був у правобережній частині міста, де розташована облдержадміністрація. А суд щодо батька малолітньої дитини Вадима Гаркуші перенесли на 5 лютого.

За даними з обласної міліції, станом на п’ятницю за підозрою в участі в масових заворушеннях 26 січня у Дніпропетровську затримали 37 людей, з них 22 людини, за рішеннями судів, були заарештовані.

Водночас адвокати затриманих наголошують на тому, що їхніх підзахисних судили з грубими порушеннями, у числі затриманих – абсолютно непричетні люди.
XS
SM
MD
LG