Доступність посилання

ТОП новини

У Криму народних депутатів від Партії регіонів закликають сформувати однопартійний уряд


Президія кримського парламенту звернулася до народних депутатів від Партії регіонів із закликом взяти на себе відповідальність і сформувати однопартійний уряд. Відповідне звернення керівництво кримського парламенту ухвалило на сьогоднішньому засіданні в Сімферополі.

У документі мовиться, що після відставки премʼєр-міністра України і всього уряду «відбувається стрімке знецінення національної валюти, зниження суверенного рейтингу України і, як наслідок, – зниження рейтингів регіонів, згортання перспективних інвестиційних проектів».

Автори звернення стверджують, що «майданізація» коштує країні «щоденних багатомільйонних втрат, що може призвести до економічного колапсу і тотального зубожіння громадян».

Члени президії Верховної Ради АРК вважають, що Кабінет міністрів України має бути сформований негайно. «Відповідальність за його формування має взяти на себе політична сила, яка отримала мандат довіри більшості виборців на виборах президента України 2010 року, місцевих виборах 2010 року, парламентських виборах 2012 року. І ця політична сила – Партія регіонів», – йдеться у зверненні членів президії кримського парламенту.

Автори документа також закликали народних депутатів України від Партії регіонів «не піддаватися на тиск західних політиків» і «всіма законними засобами протидіяти спробам юридичної реєстрації незаконного екстремістського формування, що називає себе «Правий сектор».
XS
SM
MD
LG