Доступність посилання

ТОП новини
17 січня 2021, Київ 08:33

Десятки українських дипломатів підтримали протест на Майдані


Близько тридцяти українських дипломатів поставили свої підписи під зверненням зі словами солідарності зі співвітчизниками, які борються за краще майбутнє України.

«Ми, українські дипломати, в рамках акції «Не бійся! Ти українець!», яка почалася 3 лютого 2014 року, виявляючи свою гідність, честь і громадянську позицію, висловлюємо солідарність із тими, хто на майданах по всій країні бореться за краще майбутнє для України», – йдеться в зверненні, поширеному на сайті ukrdiplomat.wordpress.com.

Звернення відкрите до підписання, кількість дипломатів, що приєдналися до нього, постійно зростає.

Дипломати висловилися на підтримку мирного врегулювання кризи, результативного переговорного процесу, а також виступили проти насильства та переслідувань.

«Ми переконані в правильності стратегічного курсу України на євроінтеграцію, на впровадження загальнолюдських та демократичних цінностей у нашому суспільстві і державі. Ми хочемо щиро пишатися своєю Батьківщиною, представляючи її за кордоном», – ідеться у зверненні.

Україна охоплена протестами з кінця листопада, коли президент Янукович відмовився підписати довго підготовлювану угоду про асоціацію з ЄС. На тлі вимог опозиції про його власну відставку Янукович прийняв відставку уряду і підписав рішення парламенту анулювати суперечливі закони, які обмежували можливість для протесту.

Дивитись коментарі (8)

XS
SM
MD
LG