Доступність посилання

ТОП новини

«Правий сектор» звільнив облдержадміністрацію в Рівному


Протестувальники залишили будівлю Рівненської облдержадміністрації, 5 лютого 2013 року
Протестувальники залишили будівлю Рівненської облдержадміністрації, 5 лютого 2013 року
«Чорні маски» більше не стерегтимуть чиновників рівненських облради та облдержадміністрації. Увечері 5 лютого вони спалили дошки і шини перед сніговою барикадою і пішли з майдану Просвіти та першого поверху адмінбудівлі, які займали упродовж майже двох тижнів.

Так представники «Правого сектора» виконують свою частину домовленості між владою та громадою Рівненщини. Першим кроком до порозуміння стало обрання на сесії Рівненської облради нового голови – керівника Народної ради Рівненщини Михайла Кириллова.

Голова особисто потиснув руку кожному з бійців і пояснив присутнім, що посада голови обласної ради є «маленькою перемогою» у боротьбі рівнян за реальну демократію.

«Ми готові нині брати на себе відповідальність. Ми будемо продовжувати боротьбу в законному руслі тут, в обласній раді. Тепер ми можемо зібрати сесію, коли ми цього захочемо», – пояснив Михайло Кириллов.

Представник Народної ради Рівненщини Роман Козак повідомив, що приміщення облради віднині відкрите для громадян, разом з міліцією його продовжують охороняти представники Народної ради, а в одному з її кабінетів постійно працюватиме громадська приймальня. Він також зазначив, що в разі крайньої необхідності хлопці повернуться – саме тому снігові барикади поки що залишили на місці.

Приміщення Рівненської облдержадміністрації та Рівненської обласної ради мітингувальники захопили 23 січня 2014 року – в день, коли у місті був оголошена жалоба за загиблими на київських барикадах. Голова облдержадміністрації того дня перебував у відпустці, однак згодом відмовився виконувати вимогу мітингувальників про відставку. Голова обласної ради написав заяву про звільнення, перебуваючи в реанімації. Нині облрада та адміністрація працюють у звичному режимі.
XS
SM
MD
LG