Доступність посилання

ТОП новини

У Рава-Руській з’явився білборд з портретом Михайла Гаврилюка


На Львівщині у містечку Рава-Руська, що на кордоні з Польщею, місцеві активісти вивісили білборд із зображенням Михайла Гаврилюка, якого «беркутівці» роздягнули і фотографували його оголеного.

На щиті, встановленому на дорозі регіонального значення, написано: «Нація існує доти, доки існують люди, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!».

Мер міста Ірина Верещук заявила, що цим білбордом жителі хотіли показати, що в Україні є люди, справжні нащадки козаків, готові до останнього відстоювати честь і гідність не лише свою, а й своєї країни і народу.

«Встановлюючи такий білборд, ми намагалися ще раз нагадати, що найцінніше у кожного громадянина України є його країна, держава, за краще життя в якій ми повинні постійно боротися, бути готовими йти до кінця. Нам не потрібно боятися того, що буде з нами, якщо наважуватимемося добиватися кращого для себе та своїх дітей. Водночас повинні пам’ятати, чи зможемо пробачити собі, якщо стоятимемо осторонь в той час, коли наших братів та сестер викрадають, знущаються, катують та вбивають», – наголосила мер прикордонного містечка.

У листопаді, коли українська влада відмовилась підписувати угоду про асоціацію з Європейським союзом, громада Рава-Руської звернулась із заявою до Європарламенту, де висловила бажання самостійно вступити в ЄС, згідно з Європейською хартією місцевого самоврядування.
XS
SM
MD
LG