Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2018, Київ 04:31

Російський урядовець застеріг «не пропагувати гомосексуалізму серед дітей» на Олімпіаді


Дмитро Козак (л) і Володимир Путін, архівне фото
Віце-прем’єр-міністр Росії Дмитро Козак, найвищий урядовець, відповідальний за проведення зимових Олімпійських ігор у Сочі, застеріг сьогодні учасників і гостей ігор не пропагувати гомосексуалізму серед дітей.

За його словами, гомосексуали можуть пропагувати свою орієнтацію серед дорослих, але мають залишити дітей у спокої.

Крім того, додав він, Олімпійська хартія і російське законодавство забороняють також поширення політичної пропаганди на спортивних заходах.

Раніше сьогодні генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун, виступаючи на сесії Міжнародного олімпійського комітету в Сочі, закликав «піднести голоси проти нападів на лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексуалів» і «виступити проти арештів, ув’язнень і дискримінаційних обмежень, яких вони зазнають».

Його заява додалася до широкої міжнародної критики напередодні відкриття Олімпійських ігор у Сочі чинних у Росії суворих обмежень і покарань за дії, які можна витлумачити як «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх» – закон про це, за словами критиків, практично забороняє будь-яке публічне висловлення підтримки прав гомосексуалів, яке можуть почути чи побачити неповнолітні, і тільки роздмухує й так поширену в російському суспільстві гомофобію й підбурює до переслідувань сексуальних меншин.

Президент Росії Володимир Путін запевняв раніше МОК, що на іграх, які офіційно відкриваються завтра, дискримінації не буде.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG