Доступність посилання

ТОП новини

Російський урядовець застеріг «не пропагувати гомосексуалізму серед дітей» на Олімпіаді


Дмитро Козак (л) і Володимир Путін, архівне фото
Дмитро Козак (л) і Володимир Путін, архівне фото
Віце-прем’єр-міністр Росії Дмитро Козак, найвищий урядовець, відповідальний за проведення зимових Олімпійських ігор у Сочі, застеріг сьогодні учасників і гостей ігор не пропагувати гомосексуалізму серед дітей.

За його словами, гомосексуали можуть пропагувати свою орієнтацію серед дорослих, але мають залишити дітей у спокої.

Крім того, додав він, Олімпійська хартія і російське законодавство забороняють також поширення політичної пропаганди на спортивних заходах.

Раніше сьогодні генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун, виступаючи на сесії Міжнародного олімпійського комітету в Сочі, закликав «піднести голоси проти нападів на лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інтерсексуалів» і «виступити проти арештів, ув’язнень і дискримінаційних обмежень, яких вони зазнають».

Його заява додалася до широкої міжнародної критики напередодні відкриття Олімпійських ігор у Сочі чинних у Росії суворих обмежень і покарань за дії, які можна витлумачити як «пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх» – закон про це, за словами критиків, практично забороняє будь-яке публічне висловлення підтримки прав гомосексуалів, яке можуть почути чи побачити неповнолітні, і тільки роздмухує й так поширену в російському суспільстві гомофобію й підбурює до переслідувань сексуальних меншин.

Президент Росії Володимир Путін запевняв раніше МОК, що на іграх, які офіційно відкриваються завтра, дискримінації не буде.
XS
SM
MD
LG