Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 22:19
Новини | Політика

Путін у Сочі порадить Януковичу, як cправитися з Майданом – Ілларіонов


Андрій Ілларіонов
Головне питання, яке обговорюватимуть у Сочі Віктор Янукович і Володимир Путін, – це яким чином подолати громадські протести в Україні, сказав Радіо Свобода російський аналітик, колишній радник президента Путіна Андрій Ілларіонов.

«Зрозуміло, що зараз головне питання, яке розпадається на декілька, – це питання, як зберегти контроль і владу в Україні за Януковичем і за тими діячами, які в Москві і Кремлі розглядаються як кандидати, що влаштовують Кремль. Віктор Янукович – не єдиний кандидат, але оскільки він займає посаду президента, то він перший. Проте є й інші. Це Клюєв і Медведчук. Тому головне питання – як втриматися при владі, а це означає – як cправитися з Майданом, опозицією і як забезпечити втілення інтересів Кремля на території України», – сказав Ілларіонов в інтерв’ю Радіо Свобода.

Стратегічна мета Путіна, за словами Андрія Ілларіонова, – це реінтегрувати Україну, а оскільки «в Януковича немає жодних шансів перемогти, то… єдиний спосіб зберегти владу – застосувати силу, ту силу, про яку йому постійно нагадує пан Глазьєв».

Колишній радник президента Путіна також зауважив, що точку зору Путіна щодо України неможливо змінити, й Путін «не збирається відмовлятися від своїх планів».

«Контроль над всією Україною чи її частиною, без сумніву, є одним з найпріоритетніших питань для Володимира Путіна, і з цього питання він нікому не збирається віддавати пальму першості чи дозволяти змінювати його точку зору», – наголосив експерт.

Сьогодні в російському Сочі відбудеться офіційна церемонія відкриття зимової Олімпіади. Президент України поїхав до Сочі, він має зустрітися зі своїм російським колегою.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG