Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровські євромайданівці пікетують бізнес регіоналів


Активісти закликають до бойкоту бізнесу регіоналів, Дніпропетровськ, 8 лютого 2014 року
Активісти закликають до бойкоту бізнесу регіоналів, Дніпропетровськ, 8 лютого 2014 року
У суботу в Дніпропетровську в рамках акції «Бойкот Партії регіонів» активісти Євромайдану пікетували гіпермаркет «Епіцентр», що на житловому масиві «Тополя». Вони вийщли під гаслом «Це – бізнес Партії регіонів, яка несе відповідальність за кров на Майдані».

Півтора десятка людей, в основному молодь, прийшли під стіни магазину з плакатами «Це бізнес Партії регіонів», «Бойкот Партії регіонів у Дніпропетровську» тощо та синьо-жовтими прапорами.

Вони роздавали перехожим листівки з назвами компаній, які належать регіоналам, а також закликали не користуватись їхніми послугами та не купувати їхніх товарів.

За словами координатора акції Ольги Ольховик, магазин «Епіцентр» належить до бізнесу народного депутата України від Партії регіонів Олександра Гереги та його дружини, секретаря Київради Галини Гереги.

«За нашими даними, 2012 року, коли будувався цей гіпермаркет у Дніпропетровську, його власники не сплатили до бюджету понад 4 мільйони гривень. Ми хочемо донести цю інформацію людям, щоб вони не купували товарів у цьому магазині, щоб власники відчули хоч якісь економічні збитки. Альтернатива – базари, інші магазини, інші гіпермаркети, які продають будівельні матеріали. Коли ми роздаємо людям листівки з переліком об’єктів, що належать регіоналам, їх розбирають досить охоче. Але, звісно, є люди, які не підтримують нашу позицію», – сказала Ольга Ольховик.

Як зазначив координатор дніпропетровського Євромайдану Іван Маркевич, пікетування об’єктів, що належать регіоналам, – один із дієвих способів примусити владу дослухатись до думки людей, які не підтримують Партію регіонів.

«Це той тиск зсередини на владу, на Партію регіонів, який ми маємо здійснювати. Чим швидше влада піде на поступки протестувальникам, тим швидше цей бойкот припиниться», – зауважив Іван Маркевич.

За даними активістів, акція «Бойкот Партії регіонів» у Дніпропетровську триватиме: щотижня ініціатори оприлюднюватимуть нові адреси об’єктів бізнесу та громадських приймалень депутатів-регіоналів і закликатимуть дніпропетровців до пікетування.
XS
SM
MD
LG