Доступність посилання

ТОП новини

У Черкасах суд заборонив збиратися на мітинги


У Черкасах Черкаський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону масових зібрань на Соборній площі міста з 6 лютого до 15 березня 2014 року.

Сьогодні про це повідомив представник судової виконавчої служби, який прийшов на мітинг опозиції на Соборній площі Черкас, де зібралося близько 300 осіб, повідомляє агентство УНІАН.

За його словами, виконком Черкаської міськради ініціював судову заборону на проведення масових зібрань з 6 лютого по 15 березня 2014 року. Як вказано у постанові суду, вона діє для «…Черкаської міської організації Партії регіонів, обласної спілки жінок Черкащини, Черкаської обласної спілки ветеранів та інших осіб».

Серед причин, через які заборонено проводити мітинги, є загроза поширення вірусних інфекцій.

Попри цю заборону, присутній на мітингу народний депутат України Леонід Даценко сказав, що суд має чітко встановити всіх, на кого діє ця заборона.

Раніше, 25 листопада 2013 року, Черкаський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону з 26 листопада до 25 січня 2014 року пікетування, пішої ходи, демонстрацій, зборів на Соборній, «Дружбі народів», Театральній та Європейській площах. Рішення було ухвалене за адміністративним позовом в. о. міського голови Черкас Віктора Білоусова.
XS
SM
MD
LG