Доступність посилання

ТОП новини

Вибори мера і Київради мають відбутися 13 квітня – вимога зборів киян


Загальні збори киян вимагають звільнення всіх політичних ув’язнених, зокрема екс-прем’єра Юлії Тимошенко, призначення місцевих виборів, відновлення діяльності районних рад та припинення податкової дискримінації в столиці.

Резолюцію було ухвалено в суботу на зборах, які відбулися у колонній залі Київської ради.

Загальні збори киян вимагають від влади призначити на 13 квітня позачергові вибори мера столиці та Київради.

Крім того, в резолюції містяться вимоги скасувати всі обмеження на проведення мирних зібрань громадян у Києві, а також відмовитися від практики перешкоджання мирним зібранням шляхом необґрунтованих судових позовів.

Кияни також виступають за припинення руйнування історичного вигляду Києва, запобігання будівництву зі знесенням скверів, парків, зелених насаджень, дитячих майданчиків, стадіонів та інших об’єктів, важливих для територіальної громади.

У зборах взяли участь близько 200 осіб.

Народний депутат Андрій Іллєнко (фракція «Свобода») у своєму виступі заявив: «Революційна ситуація наклалася на унікальну ситуацію в Києві, оскільки столиця повністю позбавлена місцевого самоврядування і в ній відсутні будь-які легітимні органи влади».

Загальні збори киян доручили народним депутатам домагатися ухвалення законів про призначення місцевих виборів у Києві, а також документів, що забезпечують належне фінансове забезпечення столиці.

Зібрання відбулося у спокійній обстановці, без будь-яких інцидентів.
XS
SM
MD
LG