Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 10:47
Новини | Політика

Віталій Кличко заявив, що готовий до дебатів із Януковичем після його відставки


Віталій Кличко викликає Віктора Януковича на дебати на Майдані, Київ, 9 лютого 2014 року
Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив сьогодні у своєму фейсбуці, що готовий узяти участь у телевізійних дебатах із президентом Віктором Януковичем у тому разі, якщо той спочатку зробить «один мужній крок»: подасть у відставку, визнавши свою відповідальність за «гостру політичну та економічну кризу, до якої довела Україну його влада».

«І в рамках президентської кампанії я в будь-який момент готовий зустрітися з Януковичем на дебатах», – заявив лідер УДАРу.Так він відповів на повідомлення, що президент готовий до дебатів із ним на одному з загальнонаціональних телеканалів, але не на майдані Незалежності в Києві.

Із закликом провести дебати на Майдані звернувся до Януковича Кличко на десятому Народному вічі, що відбулося в Києві позавчора.

Перед тим у прес-службі президента повідомляли, що 25 січня під час переговорів лідерів опозиції в адміністрації голови держави Віктор Янукович викликав Віталія Кличка на публічні дебати, і той надав свою згоду.

Опозиція у принципі прагне дострокових виборів президента, хоча останні її переговори зі владою стосуються тільки зміни Конституції задля обмеження повноважень глави держави.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG