Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісар Фюле висловив солідарність із усіма пораненими на Майдані – МВС


Комісар ЄС з розширення і політики сусідства Штефан Фюле
Комісар ЄС з розширення і політики сусідства Штефан Фюле у середу відвідав Центральний госпіталь Міністерства внутрішніх справ, де ознайомився з умовами лікування потерпілих під час заворушень на вулиці Грушевського силовиків. Про це повідомили вчора в МВС.

Як мовиться в повідомленні, представники МВС продемонстрували єврокомісарові відеокадри, на яких зафіксовані «наслідки протиправних діянь учасників масових заворушень».

За словами Фюле, наведеними в повідомленні, для нього в цей момент не важливо, на якій зі сторін барикад були потерпілі, адже це – люди, які були поранені. Він також сказав, що хотів висловити їм звичайну людську солідарність і подякувати лікарям за їхню професійну роботу.

«Я хотів би звернутися до політиків: коли вони будуть проробляти питання сьогодення та завтрашнього дня України, щоб вони мали на увазі, що деякі їхні рішення мають ось такі наслідки», – сказав єврокомісар, як його цитує управління зв’язків із громадськістю МВС.

Фюле перебував в Україні з 11 лютого. У вівторок він зустрівся з лідерами опозиції, в середу мав переговори з президентом Януковичем.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG