Доступність посилання

ТОП новини

Суд відхилив 500 позовів проти міністра Захарченка


Суд відхилив 500 позовів проти міністра Захарченка
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00
Окружний адміністративний суд Києва відхилив позовні заяви близько 500 осіб, які хотіли виступити третьою стороною у справі щодо бездіяльності міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка під час розгону «Беркутом» Євромайдану у ніч на 30 листопада і спроби зробити це 11 грудня.

Суддя Володимир Келеберда мотивував своє рішення тим, що позивачі не надали достатньо доказів, які б підтверджували порушення їхніх прав під час розгону демонстрацій.

На думку позивача у цій справі, позафракційного народного депутата Юрія Дерев’янка, «суд все робив для того, щоб маргіналізувати цю справу та зробити її маленькою й непомітною».

Юрій Дерев’янко також подав клопотання про особисту присутність міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка під час судового розгляду. Це клопотання розглядатиметься на наступних судових засіданнях.

Сьогоднішнє засідання суду пікетували близько 20 активістів. Вони тримали у руках плакати із написами: «Бездіяльність Захарченка – злочин», «30.11.13 – Службове розслідування» – та вимагали від суду чесного розслідування дій міліції під час розгону Євромайдану 30 листопада минулого року.
XS
SM
MD
LG