Доступність посилання

ТОП новини

Кілька тисяч івано-франківців вийшли на страйк


Івано-франківці вийшли на страйк, 13 лютого 2014
Івано-франківці вийшли на страйк, 13 лютого 2014
Кілька тисяч івано-франківців прийшли сьогодні до облради на Всеукраїнський страйк «Не бійся, ти українець».

«Люди вийшли, щоб показати всьому світу, що наша революція гідності продовжується, що ми і надалі боремося, щоб усунути від влади Януковича і щоб почати у державі докорінні зміни», – зазначив народний депутат від ВО «Свобода» Руслан Марцінків.

За словами міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, люди вийшли на страйк, щоб зробити вибір. «Або будемо жити у демократичній державі, або житимемо у великій зоні, як довічно ув’язнені», – наголосив Анушкевичус.

До страйку долучилися колони студентів. Голова страйккому Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Андрій Семенюк відзначив, що «разом із студентами стоять їхні батьки і діди, щоб разом відстояти майбутнє».

Серед вимог страйкувальників – негайне звільнення всіх учасників акцій протестів, відновлення Конституції 2004 року, призначення технічного уряду та проведення позачергових виборів президента і парламенту.

Попереджувальні страйки відбулися і на центральних площах інших населених пунктів Прикарпаття.

Партія УДАР закликала українців у четвер залишити свої робочі місця на одну годину і вийти на Всеукраїнський попереджувальний страйк проти дій нинішньої влади.
XS
SM
MD
LG