Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську суд звільнив з-під варти обвинуваченого у «тероризмі» свободівця


У Дніпропетровську у п’ятницю суд відпустив під домашній арешт обвинуваченого в підготовці до теракту на АЕС голову міської організації ВО «Свобода» Кирила Дороленка. Про це Радіо Свобода повідомив адвокат, представник координаційного центру правового захисту на території Дніпропетровської області Оксана Томчук.

За її словами, суд змінив запобіжний захід із 2 місяців арешту на домашній арешт. Рішення про пом’якшення запобіжного заходу ухвалив Бабушкінський районний суд міста за клопотанням слідчого.

«Про всі мотиви я не буду розповідати, а то буде просто смішно: приміром, вони раптово додивились, що у нього, виявляється, є місце проживання», – зазначила Томчук.

Вона також не виключила, що таке рішення може бути пов’язане із нещодавнім візитом до Дніпропетровська комісара Ради Європи з прав людини Нілса Муйжнієкса та європейських правозахисників.

Раніше апеляційний суд Дніпропетровської області відмовився випустити Дороленка під домашній арешт, мотивуючи це тим, що підсудний зможе тиснути на свідків.

За даними обласного управління Служби безпеки України за 1 лютого, в Дніпропетровську «припинили незаконну діяльність екстремістськи налаштованих членів однієї з опозиційних партій, які планували вчинити терористичний акт на об’єкті національної енергетичної системи України», двоє осіб були затримані.

У ВО «Свобода» повідомили, що у справі про підозру в «теракті» проходять керівники Дніпропетровського міського осередку партії Кирило Дороленко та Віталій Роменський.

Суди у Дніпропетровську сьогодні відпустили під домашній арешт і останніх двох обвинувачених у справі про масові заворушення під облдержадміністрацією.

У Штабі національного спротиву в Києві і в Генеральній прокуратурі сьогодні підтвердили, що цього дня звільнили з-під варти останніх із загалом 234 затриманих в Україні під час масових акцій.
XS
SM
MD
LG