Доступність посилання

17 Липень 2018, Київ 22:50
Лідер партії УДАР Віталій Кличко має надати інформацію про підстави отримання ордену «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина». Таке рішення ухвалив Полтавський окружний адміністративний суд, інформує видання «Закон і бізнес».

13 січня депутат Зіньківської міськради від «Батьківщини» Сергій Сало надіслав запит до Кличка з проханням повідомити, за які саме заслуги він отримав нагороду. 17 січня Кличко відмовився надавати таку інформацію.

Цього тижня суд вирішив, що «інформація становить суспільний інтерес та повинна надаватися запитувачам інформації в порядку, встановленому законом». У своєму рішенні судді посилаються на «положення чинного законодавства, правову позицію Конституційного суду, викладену у рішенні від 20 січня 2012 року, а також Резолюцію ПАРЄ від 25 грудня 2008 року».

Видання «Закон і бізнес» неодноразово публікувало повідомлення щодо Віталія Кличка та судових розглядів щодо нього. Саме це видання оприлюднило ухвалу Окружного адмінсуду Києва про зобов’язання Кличка відповісти, чи має він право на проживання у США та Німеччині.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG