Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція розблокувала Івано-Франківську облдержадміністрацію


В Івано-Франківську майданівці залишили приміщення обласної держадміністрації. Як повідомили у Штабі національного спротиву, звільняти приміщення розпочали в суботу ввечері, і, за словами керівника штабу Василя Поповича, «виконували рішення київського Майдану».

Першими адмінбудівлю залишили представники структурованих організацій – «Правого сектора», «Народної самооборони», довше довелося переконувати у доцільності такого кроку пересічних активістів.

«Абсолютно неправильним» вважає розблокування адміністрації член громадської Народної ради Наталія Сербин, яка називає це «поступкою владі». За її словами, їх фактично останніми вивели з приміщення.

Окрім того, найбільше часу зайняло згортання медпункту і кухні – медикаменти і продукти вивезені до приміщення Штабу національного спротиву на Вічевому майдані.

Звільнення проходило з дотриманням процедури передачі приміщення представникам правоохоронних органів, складені відповідні акти.

У штабі національного спротиву запевняють: якщо політики порушать домовленості, протестувальники знову займуть адмінбудинок.

Сьогодні зранку в Києві активісти Євромайдану звільнили будівлю КМДА, вони також уможливили проїзд транспорту вулицею Грушевського, яка в другій половині січня була центром силового протистояння між силами безпеки і демонстрантами.

Такі рішення Рада Майдану і Штаб національного спротиву ухвалили, щоб влада виконала свої обіцянки про звільнення і повну реабілітацію учасників акцій протесту. Водночас в опозиції запевняють, що в разі порушення домовленостей за півгодини зможуть відновити статус-кво.
XS
SM
MD
LG