Доступність посилання

ТОП новини

Луцьк: віче і хода проти політичних репресій


Народне віче у Луцьку, 16 лютого 2014 рік
Народне віче у Луцьку, 16 лютого 2014 рік
«Зупинимо політичні репресії!» – під таким гаслом у Луцьку на Театральній площі відбулося чергове Народне віче.

На ньому були присутні народний депутат від «Батьківщини» Сергій Соболєв та лідер руху «Третя республіка» Юрій Луценко.

Луценко закликав волинян приєднуватися до загонів самооборони і вимагати, щоб народні депутати від Волині не голосували за кандидатуру від президента Віктора Януковича на посаду прем’єр-міністра. Юрій Луценко також наголосив, що євромайданівцям необхідний діалог із людьми, що живуть у східних областях.

«Хребет особистої та національної гідності там деформовано значно глибше, ніж тут, у Західній Україні. Тому найголовніше сьогодні – захоплювати не приміщення, а голови співвітчизників, їхні серця» – зазначив Юрій Луценко.

За словами ж Cергія Соболєва, умовою Євромайдану є закриття усіх кримінальних справ, покарання винних, підписання угоди про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі, а також початок демократизації країни.

Народне віче у Луцьку голосувало за відставку щойно призначеного керівника Волинської ОДА, регіонала Олександра Башкаленка. Учасники віча під проводом автомайданівців пройшли центральними вулицями міста, вигукуючи «Лучани, приєднуйтесь до нас!», «Луцьк, вставай!», «Башкаленка – геть!».
XS
SM
MD
LG